Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

CARLOOK ręczna myjnia parowa Bochnia

 
Najniższe ceny w Bochni, najwyższa jakość usług!! CARLOOK to firma zajmująca się profesjonalną kosmetyką samochodową, naszym priorytetem jest zadowolenie klienta! Używamy w pełni profesjonalnych, zaawansowanych maszyn oraz środków do pielęgnacji karoserii, wnętrza, parowego prania tapicerki oraz powłok ochronnych. Mycie parowe karoserii samochodu jest w pełni ekologiczne, szybkie, bardzo dokładne a przede wszystkim bezpieczne dla lakieru. W porównaniu do tradycyjnych myjni samochodowych wyczyścimy bród z każdego zakamarka a auto zawsze wyjedzie suche. Ponadto zajmujemy się parowym praniem tapicerki samochodowej bez namaczania, w porównaniu z tradycyjnym praniem efekt jest taki sam natomiast tapicerka jest całkowicie sucha po około 30min po wykonaniu usługi. Nasze usługi wykonywane są od ręki: - Mycie i pielęgnacja karoserii (10-20min) - Pełna kosmetyka wnętrza (15-25min) - Parowe pranie tapicerki BEZ NAMACZANIA (około 4h) - Czyszczenie/konserwacje tapicerki skórzanej (2-4h) - Ręczne woskowanie karoserii (1h) - Usuwanie smoły/asfaltu/lotnej rdzy w powierzchni lakierowanych ( w zależności od stopnia zabrudzenia ) Posiadamy poczekalnie w której można napić się kawy/herbaty/wody i poczytać aktualne czasopisma. MOŻLIWA REZERWACJA TELEFONICZNA Ponadto oferujemy usługi związane z Auto detailingiem - Polerowanie/korekty lakieru - Mechaniczne czyszczenie lakieru - Profesjonalne przygotowanie samochodu do sprzedaży

 


CARLOOKBOCHNIA CARLOOKBOCHNIA
 
Data pliku video: 2017-05-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bocheński – powiat w województwie małopolskim, którego siedzibą jest miasto Bochnia. W skład powiatu wchodzą gminy: Bochnia, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Łapanów, Rzezawa, Trzciana oraz Żegocina.

Powierzchnia powiatu  wynosi ok 650 km2, plasując go na 10 miejscu powiatów województwa małopolskiego.

Atrakcję powiatu stanowi bocheńska Kopalnia Soli, która według naukowców z Instytutu Turystyki w Krakowie jest najstarszym nieprzerwanie czynnym zakładem przemysłowym w Europie.

Obecnie w powiecie bocheńskim działa kilka dynamicznych firm przemysłu chłodniczego m. in. Zakład Produkcji Urządzeń Chłodniczych Bolarus SA, Zakład Produkcji Doświadczalnej CEBEA, firmy IGLOO, COLD i MAWI, a także Zakład Produkcyjny Krakowskich Zakładów Zielarskich „Herbapol” S.A.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola