Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Domek szeregowy Dom Mieszkanie 75m2 Bochnia

Data dodania: 2012-04-14
Kategoria: Nieruchomości » Sprzedaż
 
Oferujemy mały przytulny domek, który przy swojej powierzchni mieszkalnej pomieści wszystkie niezbędne funkcje zapewniając swoim mieszkańcom wygodę i niezależność.
Istnieje możliwość współkredytowania przez dewelopera zakupu domku.
Dom stanowi odrębny samowystarczalny obiekt od komina poprzez niezależne instalacje i przyłącza: wodno-kanalizacyjne, elektryczne, gazowe, CO, aż po własne wejście do domu oraz samodzielne piwnice (35 m2, piwnica jest pod całym budynkiem), które można wykorzystać np. na własną siłownię, pracownię lub w innym celu.
Wszystkim nabywcom oferujemy również własny ogródek przed domem z zejściem z tarasu na który można wejść z pokoju dziennego.

Na obecnym etapie klienci mogą jeszcze decydować o ilości sypialni (2/3) a także o sposobie wykończenia wnętrza.

Na osiedlu jest dużo przestrzeni, będzie plac zabaw dla dzieci i ogrodzenie. Jest możliwość wynajęcia lokalu na osiedlu, który można wykorzystać np. na zorganizowanie opieki dziennej nad dzieckiem, pomieszczenie klubowe lub pracownia.
Kontakt
biuro@batronic.pl
660751121
http://mieszkaniebochnia.pl/
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bocheński – powiat w województwie małopolskim, którego siedzibą jest miasto Bochnia. W skład powiatu wchodzą gminy: Bochnia, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Łapanów, Rzezawa, Trzciana oraz Żegocina.

Powierzchnia powiatu  wynosi ok 650 km2, plasując go na 10 miejscu powiatów województwa małopolskiego.

Atrakcję powiatu stanowi bocheńska Kopalnia Soli, która według naukowców z Instytutu Turystyki w Krakowie jest najstarszym nieprzerwanie czynnym zakładem przemysłowym w Europie.

Obecnie w powiecie bocheńskim działa kilka dynamicznych firm przemysłu chłodniczego m. in. Zakład Produkcji Urządzeń Chłodniczych Bolarus SA, Zakład Produkcji Doświadczalnej CEBEA, firmy IGLOO, COLD i MAWI, a także Zakład Produkcyjny Krakowskich Zakładów Zielarskich „Herbapol” S.A.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola